Forgotten photos

Здраво!

Широка блуза и тесно здолниште ми беше омилена комбинација ова лето. Овие фотографии се од пред речиси месец, но беа подзаборавени. Веќе почнав да носам затворени обувки па крајно време е да го објавам овој пост.  

Имајте убав почеток на работната недела :)
Comments

 1. И јас како тебе треба што поскоро да ги објавам останатите летни комбинации :))
  Бојата на ташничката многу ми се допаѓа, а маичката сега ја загледав поубаво и баш е штосна ;)

  Sanja's Burgundy Blog
  Sanja's Burgundy Blog on Facebook

  ReplyDelete
 2. Maickata e mnogu interesna :)
  I bash odi vo sklop so ovaa kombinacija :*


  http://sekymorrison8.blogspot.mk/2015/10/blog-post.html

  ReplyDelete

Post a Comment