Feel like a princess

Здраво!


Верувам дека сите имате барем едно посебно парче во гардероберот. Моето посебно парче е ова здолниште кое е постаро од мене. Го присвоив од мајка ми пред неколку години и го носам многу често иако до сега не сум го фотографирала. Најчесто го комбинирам кошула и поелегантни чевли, но овој пат сакав да биде малку поопуштено.  Сепак секогаш кога го носам се чувствувам многу убаво. Се надевам ви се допаѓа.


Бонус фотографии :D 


 И омилената на Сара, која секогаш ми прави одлични фотографии.


Имајте убав викенд.

Comments

 1. Odlicna kombinacija! Suknjata voodusevuva. <3

  ReplyDelete
 2. Здолништето е прекрасно и одлично ти стои. Супер комбинација :)

  http://corleonka.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Suknjata e sovrshenstvo!

  mimiinciarasworld2.wordpress.com

  ReplyDelete
 4. Сукњата е волшебна ^^ Заслужува повеќе прилики за носење :*

  Sanja's Burgundy Blog
  Sanja's Burgundy Blog on Facebook

  ReplyDelete

Post a Comment