Аztec print skirt

Здраво!


Оваа комбинација ја носев пред некоја недела во кино, но бидејќи тогаш не ја фотографирав, деновиве го убедив другар ми да ме фотографира. Благодарност до Горан што имаше трпение  :D Ни се придружи Алмира па имавме навистина убаво и забавно дружење.
Кратко здолниште, бела маичка и високи сандали. Ништо посебно, но мене ми беше многу пријатно и удобно.

Можете да забележите дека не затворив уста од зборење и смеење додека се фтографирав. Се одлучив да ги постирам тие фотографии овој пат, а и секако позирањето ми е слаба страна :DComments

 1. Одлична комбинација, чевлите се прекрасни :)

  http://corleonka.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Od kade se sandalite? Mnogu se ubavi. I moram da te pofalam mnogu napreduvash.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Благодарам :)
   Сандалите се од Шутка, пред 3 години купени.

   Delete

Post a Comment