Statement necklace

Здраво!


Впечатлив ѓердан од  Ines Jewelry, едноставен крој на фустан и црни сандали беа мој избор за кафе со другарки и вечерно дружење.П.С. многу ми се допаѓа Сара како ме фотографира. Што мислите вие? :)


Имајте убав викенд :)

Comments

 1. Prekrasna! Neznam koja od fotografiive bi ja izdvoila kako omilena <3

  ReplyDelete
  Replies
  1. Благодарам Азизе :*

   Delete
 2. Одамна не сум видела поубави слики за на блог! А фустанот и бојата - прекрасни ^^

  Sanja's Burgundy Blog
  Sanja's Burgundy Blog on Facebook

  ReplyDelete
 3. Одлична комбинација, многу ми се допаѓа фустанот :) А и фотографиите се прекрасни!! <3

  ReplyDelete

Post a Comment