Friends

Thursday, 5 March 2015

sunny day in february

Одамна ме немало со дневна кобинација, па иако ни сега не сум задоволна со тоа како излегоа фотографиите сепак одлучив да ги објавам.
Ова е од 24. 02. денот кога сестра ми ја земаше дипломата од факултет. После факултет бевме на ручек, а во меѓувреме украдов неколку минути да се фотографирам.
Кошула винтиџ, црвен фустан кој го обожавам и високи чизми над колена во тегет боја. 

Имајте убава вечер :)
2 comments:

 1. Навистина убав фустан! Без грижа - убави се и фотографиите ;)

  Sanja's Burgundy Blog
  Sanja's Burgundy Blog on Facebook

  ReplyDelete
 2. ubavo fustance, bas vo tvoj stil...i da, novava frizura ti e odlicna :)

  http://octobergraves.blogspot.com/
  https://instagram.com/octobergraves/

  ReplyDelete