Friends

Wednesday, 21 August 2013

Подарок =)

Како извинување на моето отсуство од блогов, одлучив да дадам еден мал подарок.
Ние девојките кои носиме број 35 на чевли знам дека ни е многу тешко да го пронајдеме нашиот број по продавниците за чевли.
Јас овие чевли ги купив минатото лето и се носени два пати сигурно, за трет не знам.
Докулку ви се допаѓаат, носите 35 број ги добивате подарок. 
Важи за сите градови, трошокот за испорака е мој.

Оставете само мејл во коментар, па ве контактирам.
Можете и да ми пишете порака на мојата ФБ страна.


Еве кои се чевлите =)6 comments:

 1. what a pretty white dress and charming red shoes

  ReplyDelete
 2. cevlite se odlicni,lani se iznakupuvav platformi,imam isti ciklama i moite za zal ne se obleceni .....

  ReplyDelete
 3. Би се пријавила ама носам поголемо бројче, иначе преубави се и лесни за носење јас имам светло розови :D

  http://ilovefashionizabela.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. Very nice dress :)

  Do you want to follow each other, let me know?!
  http://danadimitras.blogspot.it/

  ReplyDelete
 5. sakame nov outfit post :)

  ReplyDelete
 6. Prelepo!
  http://style-squared.blogspot.ca/
  https://www.facebook.com/StyleSquaredByZM

  ReplyDelete