Friends

Friday, 5 October 2012

yellow bag

Одамна не сум постирала ништо, ретко се фотографирам, а и оние фотографии кои ги направив не ми се допаѓаат многу.
Омилените чевли за овој период и омилената чанта изминативе неколку месеци.
Голи нозе, да се искористи уште некој топол сончев зрак.
6 comments:

 1. Ja jos hodam u haljinama na bretele :)) Lepa je tunika bas..jos jedna od mojih jesenjih boja :)

  ReplyDelete
 2. i mene mi se dopagja bojata na tunikata,super e:)

  ReplyDelete
 3. Mnogu ti se ubavi i cantata i cevlite isto!

  http://fashioncareofwoman.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. Ми се допаѓа бојата на чантата , хит е сезонава ! :))

  ReplyDelete