Friends

Sunday, 26 August 2012

300 followers

Thanks for following me. I hope you really like my blog.
My new bag =)

300! Ви благодарам на сите што редовно го следите мојот блог. Знам дека многу често паузирам со постови, но оваа година не ми беше меѓу најдобрите.
Се радувам на секој ваш коментар.

Новата чанта, купена пред некој ден.


13 comments:

 1. 305 followers including me =)
  Nice blog dear!
  I hope you will follow me back if you like my blog =)
  XOXO
  Ylenia

  ReplyDelete
 2. That's a great bag! Following you now :)

  xoxo,

  Allie

  www.sparklesandstilettos.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. congrats dear!!
  xoxo and have a nice week=)

  ReplyDelete
 4. veti deka do krajot na mesecov ne kupuvas nisto:)prekrasna canta:)

  ReplyDelete
 5. Lovely purse :) love it <3
  xoxo

  stylebycelia.blogspot.com

  ReplyDelete